Privātuma politika un sīkdatnes.

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar SIA CCS mājas lapu un pakalpojumiem.
Šajā mājaslapā www.abe.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies).
Lietojot vietni, vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kādu informāciju mēs iegūstam?
Veicot pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?
Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju, apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus, sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu, palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības, nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt, ievērotu normatīvo aktu prasības.
Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?
Mēs glabājam jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami, lai tiktu apstrādāts un piegādāts pasūtījums.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?
Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek izmantota, lai varētu veikt satura kvalitātes uzlabošanu un satura pielāgošanu lietotāju vajadzībām, ko apkopo un analizē mājaslapā izvietotā statistikas uzskaites programma "Google Analytics" un Facebook Pixel. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:
Funkcionālās sīkdatnes - nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
Google Analytics sīkdatnes - lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes - Facebook PIXEL lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes - Facebook poga "Patīk", YouTube video un citu sociālo tīklu dalīšanās pogas. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?
Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu saglabāšana ierīcē. Ņemiet vērā, ka tad jums atsevišķi iestatījumi būs jāpielāgo katru reizi, kad apmeklēsiet vietni, turklāt, iespējams, daži pakalpojumi un funkcijas vietnē nedarbosies. Plašāk lasiet šeit: https://www.aboutcookies.org/.

Kā atteikties no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas?
Google Analytics un Facebook pixel rīki ir Google un Facebook pārziņā un SIA CCS kā mājas lapas īpašniekiem nav piekļuves šiem datiem.
Jums jāvēršas pie Google un Facebook:
https://support.google.com/analytics/answer/7667196
https://support.google.com/analytics/answer/9450800?hl=en&ref_topic=2919631
https://www.facebook.com/help/206635839404055?ref=dp
https://www.facebook.com/off_facebook_activity/

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem
Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.

Atlaižu kodi
Pirms pasūtījuma apmaksas iespējams ievadīt atlaižu kodu.
Atlaižu kods var samazināt preces kopējo summu, var samazināt tikai atsevišķas preces cenu, var piedāvāt atlaidi preču piegādei vai/un bezmaksas piegādi.
Atlaižu kodi var tikt iegūti sociālo tīklu un citu reklāmas kampaņu laikā, tie var tikt piedāvāti mājas lapā abe.lv, kā arī dizaina tirdziņu laikā, dalot reklāmas materiālus vai jebkurā drukātā reklāmas veidā. Tie var tikt nosūtīti kopā ar veikto pasūtījumu mājas lapā, piedāvājot atlaidi nākamajam pasūtījumam.